مرکز نوآوری ویکست | VCast

استودیو ویکست آماده ارائه خدمات شتابدهی به استارت‌آپ ها و شرکت‌های نوپا

اطلاعات تماس
تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه
پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، سوله دوم، مجموعه VCAST
info@vcast.ir
02146116027

فرآیند شتابدهنده مرکز نوآوری «ویکست»

مرکز نوآوری «ویکست» محل تولد ایده‌ و خلاقیت‌ها است. زمانی که دو دهه از تجربه تولید محتوای حرفه‌ای موسسین مرکز نوآوری«ویکست» برای مراکز مختلفی همچون صداوسیما، هولدینگ‌های بزرگ صنعتی، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی گذشت؛ جای خالی یک هاب تخصصی تولید محتوا احساس شد.

دانش انباشته در کنار تجربه بیش از نیم‌دهه حضور در اکوسیستم استارتاپی در قالب سرمایه‌گذار، بنیان‌گذار کسب وکار و مشاور، باعث شد موسسین ویکست سوله دوم کارخانه نوآوری آزادی را به محلی برای خلق ایده و تولید محتوا تبدیل کنند.

فرآیند شتاب دهی مرکز نوآوری «ویکست» شکل گرفته است تا تیم‌های استارتاپی که زنجیره کاملی از استراتژی تا انتشار محتوا را شامل می‌شوند با مربی‌گری متخصصین صنعت محتوا، ایده پردازی و تقویت مهارت‌های خود، کسب‌وکاری سودآور خلق کنند؛ کسب‌وکارهایی که خدمات و محصولات آن‌ها منجر به تولیدات محتوایی با کیفیت باشد.

مرکز نوآوری ویکست در فرآیند شتابدهی خود، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

خدمات آموزشی و توانمندسازی

در مرکز نوآوری «ویکست» با در نظر گرفتن رویکرد خود در تولید محتوای باکیفیت سعی بر این دارد نیروهای تولید و تیم‌های استارتاپی همیشه به روز باشند به همین دلیل به طور مداوم آموزش‌های تخصصی حوزه محتوا اعم از آموزش‌های زیرساختی تولید محتوا همچون بازاریابی محتوایی، کمپین‌نویسی، برندینگ و … به همراه آموز‌ش‌های تخصصی تولید محتوا همچون کپی‌رایتینگ، صدابرداری، تصویربرداری، نرم‌افزارهای تدوین و … در مرکز نوآوری «ویکست» برگزار می‌شود.

 

خدمات پلتفرم تولید محتوا

مرکز نوآوری «ویکست» یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تولید محتوا در کشور است که به لحاظ امکانات سخت‌افزاری و استودیوهای صدا و تصویر در خاورمیانه کم‌نظیر بوده و تجهیزات آن با استانداردهای روز دنیا مطابقت دارد. علاوه بر استفاده از ظرفیت استودیوهای تصویر و صدا، تیم‌های استارتاپی می‌توانند از عوامل حرفه‌ای این استودیوها بهره‌مند شوند.

 

خدمات فضای کاری

در صورت نیاز تیم‌های پذیرش‌شده در مرکز نوآوری «ویکست»، تیم‌ها می‌تواند در فضای کار اشتراکی مرکز نوآوری ویکست حضور داشته و از امکانات میز رایگان، اینترنت، آشپزخانه اشتراکی و تجهیزات تصویربرداری و استودیویی مرکز نوآوری «ویکست» استفاده کنند.

 

خدمات ایجاد بازار

به دلیل سابقه طولانی موسسین مرکز نوآوری «ویکست» در صنعت محتوا، ارتباطات و مشتریان زیادی متقاضی خدمات «ویکست» هستند. می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین خدمات مرکز نوآوری «ویکست» به تیم‌های استارتاپی، دسترسی سریع به بازار محتوا است.

 

خدمات سرمایه‌گذاری خطرپذیر

به واسطه حضور یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر در مرکز نوآوری «ویکست» و دسترسی به صندوق‌ها و افراد مختلف، خدمات سرمایه‌گذاری اعم از ارزش‌گذاری تخصصی، مشاوره در خصوص تدوین و سرمایه‌گذاری طرح‌ها فراهم شده است.

 

خدمات منتورشیب تخصصی

دو دهه سابقه تولید محتوا در سطوح مختلف تصویر، صدا، متن و عکس باعث شده است تا مرکز نوآوری «ویکست» به شبکه‌ای از خبرگان تراز اول صنعت محتوا دسترسی داشته باشد و بر حسب موضوع، تیم‌های مستقر را به این شبکه متصل کند.

سوالات متداول

به خیلی از سوالات شما پاسخ داده‌ایم

پیشتر به سوالاتی پاسخ داده‌ایم

قبل از ارسال پرسش حتما سوالات متداول را مطالعه کنید

پرسش های متداول

مشاهده مراحل جذب شتابدهی

فرم‌ها را پر کنید تا به راحتی در شتابدهی جذب شوید.

آشنایی با روال کار

پر کردن فرم‌ها به صورت آنلاین و آفلاین

مشاهده مراحل جذب شتابدهی