مرکز نوآوری ویکست | VCast

استودیو ویکست آماده ارائه خدمات شتابدهی به استارت‌آپ ها و شرکت‌های نوپا

اطلاعات تماس
تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه
پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، سوله دوم، مجموعه VCAST
info@vcast.ir
02146116027

تاریخچه و معرفی شتابدهنده

پس از ۲ دهه تجربه تولید محتوای حرفه‌ای فارسی برای مراکز مختلفی همچون صداوسیما، هولدینگ‌های بزرگ صنعتی، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، به مرور خلاء وجود یک پلتفرم تولید محتوا برای موسسین VCAST احساس شد. این دانش انباشته در کنار تجربه بیش از نیم‌دهه حضور در اکوسیستم استارتاپی در قالب سرمایه‌گذار، بنیان‌گذار کسب‌وکار و مشاور، این خلاء را پر رنگ‌تر کرد و در نهایت با ماموریت ایجاد یک هاب محتوایی، VCAST در سوله دوم کارخانه نوآوری آزادی مستقر شد.

در شتابدهنده VCAST تیم‌های استارتاپی با مربی‌گری متخصصین صنعت محتوا و همچنین حمایت مالی و زیرساختی از آن‌ها، بدل به کسب‌وکارهایی پایدار می‌شوند که چرخ اقتصاد محتوایی کشور را می‌چرخانند. این استارتاپ‌ها زنجیره‌ای کامل از استراتژی تا انتشار محتوا را شامل می‌شود.

 

خدمات شتابدهنده

خدمات منتورشیب تخصصی

۲ دهه سابقه تولید محتوا در سطوح مختلف تصویر، صدا، متن و عکس باعث شده است تا VCAST به شبکه‌ای از خبرگان تراز اول صنعت محتوا دسترسی داشته باشد و بر حسب موضوع، تیم‌های مستقر را به این شبکه متصل نماید.

خدمات پلتفرم تولید محتوا

VCAST یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تولید محتوا در کشور است که به لحاظ امکانات سخت‌افزاری و استودیوهای صدا و تصویر در خاورمیانه کم‌نظیر بوده و تجهیزات آن با استانداردهای روز دنیا مطابقت دارد. علاوه بر استفاده از ظرفیت استودیوهای تصویر و صدا، تیم‌های استارتاپی می‌توانند از عوامل حرفه‌ای این استودیوها نیز بهره‌مند شوند.

 

خدمات فضای کاری

در صورت نیاز تیم‌های پذیرش‌شده به فضای کار اشتراکی، در کارخانه نوآوری فضای کار اشتراکی فراهم شده است. برای آگاهی از آدرس و دسترسی کارخانه نوآوری به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاع از هزینه‌ها و امکانات آن به منوی خدمات VCAST مراجعه کنید.

خدمات ایجاد بازار

به دلیل سابقه طولانی موسسین VCAST در صنعت محتوا، ارتباطات و مشتریان زیادی متقاضی خدمات VCAST هستند و لذا شاید مهم‌ترین خدمت VCAST برای تیم‌های پذیرش‌شده، دسترسی به بازار محتواست.

 

خدمات سرمایه‌گذاری خطرپذیر

به واسطه حضور یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر در مجموعه و همچنین دسترسی مجموعه به صندوق‌ها و افراد مختلف،  خدمات سرمایه‌گذاری اعم از ارزش‌گذاری تخصصی، مشاوره در خصوص تدوین طرح و نیز سرمایه‌گذاری روی طرح‌ها در VCAST فراهم است.

خدمات آموزشی و توانمندسازی

در شتابدهنده VCAST به طور مداوم آموزش‌های تخصصی حوزه محتوا اعم از آموزش‌های زیرساختی تولید محتوا همچون بازاریابی محتوایی، کمپین‌نویسی، برندینگ و … به همراه آموز‌ش‌های تخصصی تولید محتوا همچون کپی‌رایتینگ، صدابرداری، تصویربرداری، نرم‌افزارهای تدوین و … برگزار می‌شود.

 

سوالات متداول

به خیلی از سوالات شما پاسخ داده ایم

پیشتر به سوالاتی پاسخ داده ایم

قبل از ارسال پرسش حتما سوالات متداول را مطالعه کنید

پرسش های متداول

مشاهده مراحل جذب شتابدهی

فرم‌ها را پر کنید تا به راحتی در شتابدهی جذب شوید.

آشنایی با روال کار

پر کردن فرم ها به صورت آنلاین و آفلاین

مشاهده مراحل جذب شتابدهی