مرکز نوآوری ویکست | VCast

استودیو ویکست آماده ارائه خدمات شتابدهی به استارت‌آپ ها و شرکت‌های نوپا

اطلاعات تماس
تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه
پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، سوله دوم، مجموعه VCAST
info@vcast.ir
02146116027

تولیدات حرفه‌ای صدا و تصویر در استودیوهای ویکست

اگر به دنبال تولید محتوای تصویری و یا صوتی با کیفیت و استاندارد Broadcast هستید، تمامی امکانات در استودیوهای ویکست برای شما فراهم است. ویکست دارای بزرگترین استودیوی حرفه‌ای تلویزیونی کشور به مساحت ۵۰۰ متر مربع است که به لحاظ تجهیزات از به‌روزترین امکانات برادکست بهره می‌برد. این استودیوها برای انواع برنامه‌های مختلف تصویری همچون برنامه‌های زنده تلویزیونی، برنامه‌های اینترنتی، کروماکی، ضبط برنامه‌های آموزشی و … در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. همچنین استودیوی صدای مجموعه نیز در مساحت ۹۰ متر برای بهره‌برداری bandهای موسیقی و ضبط آلبوم، دوبله تولیدات تصویری، ضبط نریشن، برنامه‌های رادیویی و همچنین ساخت پادکست در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گیرد. همچنین ویکست بر حسب سابقه ۲۵ ساله خود، شبکه‌ای از خبره‌ترین عوامل تولید در دو حوزه صوت و تصویر را در اختیار دارد. امکانات مجموعه به تفضیل در ادامه آمده است.

استودیوهای تصویر

۵۰۰ متر استودیوی برادکست تلویزیونی

استودیوی صدا

۹۰ متر استودیوی موسیقی و رادیویی

دوربین و رژی (اتاق فرمان)

رژی حرفه‌ای برای ضبط و پخش برنامه

ویدئووال‌ها

دو ویدئو وال استودیویی و متحرک

تجهیزات نور

تولید محتوای چند زبانه ویدیویی، گرافیکی، موشن، انیمیشن، پادکست و صدا

امکانات پخش

امکانات پخش زنده تلویزیونی و اینترنتی

عوامل تولید

حرفه‌ای‌ترین عوامل تولید تصویر و صدا

اتاق‌های تدوین، پرو، گریم و تولید

تجهیزات جانبی برای پیش تولید، تولید و پس از تولید

استودیوهای تصویر

مجموعه ویکست دارای بزرگترین استودیوی حرفه‌ای تلویزیونی کشور به مساحت ۵۰۰ متر مربع است. همچنین بر حسب نیاز و به واسطه یک دیوایدر آکوستیک، این استودیو قابل تبدیل به دو استودیوی ۲۰۰ و ۳۰۰ متری است. ارتفاع سقف مجموعه ۶ متر بوده و دیوارهای استودیو سیکلو مشکی بوده و کاملا آکوستیک است.

استودیوی صدا

استودیوی صدای مجموعه ویکست با مساحت ۹۰ متر مربع و با استانداردهای به‌روز استودیوهای صدا ساخته شده است. این استودیوها مناسب برای ضبط آلبوم موسیقی بوده و همچنین می‌تواند برای دوبلاژ، ضبط نریشن و برنامه‌های رادیویی و پادکست مورد استفاده قرار گیرد.

دوربین و رژی

مجموعه ویکست دارای دو رژی مجزا و ست‌های دوربین مختلف است. رژی شماره ۱ مجموعه دارای ۴ دوربین Sony مدل FHD سری HXC FB 80 است که به میز سوئیچ Blackmagic مدل Atem2 متصل است. همچنین میز صدای دیجیتال PreSonus نیز جزوی از امکانات این رژی است. رژی شماره ۲ نیز دارای ۵ دوربین Blackmagic مدل Studio camera 4K با میز صدای آنالوگ Sony و میز سوئیچ Blackmagic مدل Atem1 است. هر دوی رژی‌های مجموعه قابلیت برقراری ارتباط زنده تلفنی از طریق Hybrid و CG را دارند. این رژی‌ها با امکانات پخش مجموعه قابلیت پخش زنده تلویزیونی و اینترنتی را دارا می‌باشند.

ویدئووال‌ها

در مجموعه ویکست دو ویدیووال موجود است. این ویدئووال‌ها غالبا به عنوان جایگزینی برای دکور مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین برای برنامه‌های آموزشی نیز کاربرد زیادی دارد. ویکست دارای یک ویدئووال ۲۰ متری متحرک (۲ در ۱۰ متر) است که به صورت curve ساخته شده و در کنار آن یک ویدئووال ۴.۵ متری مسطح و متحرک (۱.۵ در ۳ متر) موجود است.

تجهیزات نور

نورهای استودیو ویکست، نورهای Coollight با قابلیت تنظیم از ۳۰۰۰کا تا ۸۰۰۰کا است که پاسخگوی غالب نیازهای برنامه‌سازان است. همه نورها از طریق دیمرهای wifi قابل کنترل از راه دورند. ۴۰ نور سقفی به همراه ۱۲ نور سافت بخشی از امکانات نوری استودیو ویکست است.

آفیش استودیو
close slider


برای آگاهی از زمان های خالی و شرایط آفیش استودیو میتوانید فرم رزرو استودیو را پر کرده و یا با شماره ۰۲۱۴۶۱۱۶۰۲۷ تماس بگیرید.