استودیو ویکست | VCast

استودیو ویکست آماده ارائه خدمات شتابدهی به استارت‌آپ ها و شرکت‌های نوپا. برای ثبت نام در ویکست روی دکمه های زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس
تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه
پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، سوله دوم، مجموعه VCAST
info@vcast.ir
09123447142

ارتباط با ویکست

می توانید از طریق ایمیل، تلفن و شبکه های اجتماعی، با ما در ارتباط باشید یا از فرم روبرو درخواست جلسه، مشاوره حضوری رایگان و ... دریافت کنید.

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه : 9 صبح
تا 8 شب با شما هستیم | پنجشنبه: ساعت 10 صبح تا 5 بعدازظهر

ایمیل

 

info@vcast.ir

آدرس

تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد
از ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، سوله دوم، مجموعه VCAST

تلفن تماس

تماس با یک کلیک

اگر از فرودگاه مهرآباد وارد تهران می‌شوید، وارد خط مترو شده و در ایستگاه بیمه پیاده شوید. پس از آن از خروجی لشگری غرب از مترو خارج شوید. در سمت راست خروجی مترو، ۵۰ متر جلوتر به کارخانه نوآوری می‌رسید.<br /> اگر از فرودگاه امام وارد تهران می‌شوید، می‌توانید از طریق مترو وارد خط قرمز شده و در ایستگاه دروازه دولت خط خود را به سمت ارم سبز تغییر داده و در ایستگاه بیمه پیاده شوید. پس از آن از خروجی لشگری غرب از مترو خارج شوید. در سمت راست خروجی مترو، ۵۰ متر جلوتر به کارخانه نوآوری می‌رسید.

برای رسیدن به VCAST از میدان آزادی وارد اتوبان لشگری شده و در خط کندرو به سمت غرب حرکت کنید. کارخانه نوآوری پشت ایستگاه متروی بیمه واقع شده است. برای پارک کردن خودرو خیابان‌های دوم و سوم بیمه مناسب هستند. در ضمن کارخانه نوآوری خارج از محدوده‌های طرح ترافیک واقع شده است.

وارد خط زرد شده و در ایستگاه بیمه از قطار پیاده شوید. پس از آن از خروجی لشگری غرب از مترو خارج شوید. در سمت راست خروجی مترو، ۵۰ متر جلوتر به کارخانه نوآوری می‌رسید.

از میدان آزادی به سمت غرب سوار تاکسی شده و سر خیابان بیمه دوم پیاده شوید. لازم به ذکر است که درب اصلی کارخانه نوآوری در خط کندروی اتوبان است و این نکته را حتما زمان سوار شدن به راننده گوشزد کنید.