مرکز نوآوری ویکست | VCast

استودیو ویکست آماده ارائه خدمات شتابدهی به استارت‌آپ ها و شرکت‌های نوپا

اطلاعات تماس
تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه
پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، سوله دوم، مجموعه VCAST
info@vcast.ir
02146116027

ارتباط با ویکست

می‌توانید از طریق ایمیل، تلفن و شبکه‌های اجتماعی، با ما در ارتباط باشید یا از فرم روبرو درخواست جلسه، مشاوره حضوری رایگان و … دریافت کنید.

آدرس:‌

تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، سوله دوم، مجموعه VCAST

ساعت کاری:

شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح تا ۸ شب

پنجشنبه: از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد ازظهر

تلفن تماس:‌

۰۲۱-۴۶۱۱۶۰۲۷

آدرس ایمیل:

info@Vcast.ir

ارسال پیام

اگر از فرودگاه مهرآباد وارد تهران می‌شوید، وارد خط مترو شده و در ایستگاه بیمه پیاده شوید. پس از آن از خروجی لشگری غرب از مترو خارج شوید. در سمت راست خروجی مترو، ۵۰ متر جلوتر به کارخانه نوآوری می‌رسید. اگر از فرودگاه امام وارد تهران می‌شوید، می‌توانید از طریق مترو وارد خط قرمز شده و در ایستگاه دروازه دولت خط خود را به سمت ارم سبز تغییر داده و در ایستگاه بیمه پیاده شوید. پس از آن از خروجی لشگری غرب از مترو خارج شوید. در سمت راست خروجی مترو، ۵۰ متر جلوتر به کارخانه نوآوری می‌رسید.

برای رسیدن به VCAST از میدان آزادی وارد اتوبان لشگری شده و در خط کندرو به سمت غرب حرکت کنید. کارخانه نوآوری پشت ایستگاه متروی بیمه واقع شده است. برای پارک کردن خودرو خیابان‌های دوم و سوم بیمه مناسب هستند. در ضمن کارخانه نوآوری خارج از محدوده‌های طرح ترافیک واقع شده است.

وارد خط زرد شده و در ایستگاه بیمه از قطار پیاده شوید. پس از آن از خروجی لشگری غرب از مترو خارج شوید. در سمت راست خروجی مترو، ۵۰ متر جلوتر به کارخانه نوآوری می‌رسید.

از میدان آزادی به سمت غرب سوار تاکسی شده و سر خیابان بیمه دوم پیاده شوید. لازم به ذکر است که درب اصلی کارخانه نوآوری در خط کندروی اتوبان است و این نکته را حتما زمان سوار شدن به راننده گوشزد کنید.