تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

در سال‌های اخیر، شبکه‌های اجتماعی به عنوان رسانه‌ای پر قدرت، بسیاری از کسب و کار‌ها را به سمت خود کشانده و باعث شده است که «تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی» رونق پیدا کند؛ در «تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی» کپی‌رایت و گرافیک حرف اول را می‌زند.

کلمات به عنوان یکی از اختراعات بشر، این روز‌ها مادر تولید محتوا شناخته شده‌اند و «محتوای متن» و «کپی رایت» از ارکان اصلی تولید محتوا به شمار می‌رود، به صورتی که درون مایه اصلی بسیاری از تولیدات ویدئویی، موشن، عکس و… را «متن» تشکیل داده است.

همچنین در «تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی» علاوه بر استراتژی، تدوین تقویم محتوایی می‌تواند به تولیدات دقیق و متناسب با کسب و کار برند کمک کند.

«تقویم محتوایی» این امکان را برای تولید‌کننده محتوا فراهم می‌کند تا با برنامه‌ریزی دقیق و متناسب با هدف پیام و مخاطبان دست به تولید محتوا‌ زده و با برنامه‌ای دقیق و در ساعات منظم، طبق الگوریتم‌های به روز فضای مجازی، در انتشار محتوا عمل کند.

«دپارتمان تولید محتوای شبکه اجتماعی ویکست» با در اختیار داشتن کپی رایتر‌ها و نویسندگان با نبوغ در نگارش، خلاقیت و تسلط به بازاریابی، قدرت کلمات را در دنیای تولید محتوا به رخ می‌کشد.

خدمات دپارتمان تولید محتوای شبکه اجتماعی:

  • تدوین استراتژی و تولید محتوای شبکه اجتماعی
  • تولیدات گرافیکی
  • تدوین تقویم محتوایی
  • ادمین فضای مجازی
  • کپی رایت

نمونه کارها:

فهرست